כשהייתי ילדה שמעתי את הפתגם "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו!", אך מעולם לא הצלחתי להתעלם לגמרי מצורתו של הקנקן ולהתבונן רק במה שבתוכו….

כשהתבגרתי הבנתי שמוח האדם מתוכנת לראות, לפרש ולהרגיש.

זאת הסיבה שאני כל כך מאמינה בחשיבות העיצוב והמיתוג המדוייק לכל לקוח. עיצוב מדוייק, ביכולתו לעורר מחשבות ורגשות, שיגרמו ללקוחותיך לבחור בך ולקנות את השירות או המוצר שלך.

שמי אורית פרידמן ואני מעצבת גרפית, מומחית בעיצוב תדמית לחברות, מיתוג, לוגו ופירסום.

עיצוב עבורי הוא יצירה של עולם ומלואו. עיצוב הוא חלק בלתי נפרד ממהלך חיי, וזאת כנראה הסיבה שהקדשתי שנים רבות ללימוד מספר מקצועות עיצוב: עיצוב אופנה, עיצוב פנים ועיצוב גרפי. בסופו של דבר הלכתי עם הלב שלי והחלטתי לפתוח סטודיו לעיצוב גרפי, בו אני משלבת ומיישמת את הידע הרב תחומי שלי בעיצוב.

לקוח שפונה אלי מקבל שירותי עיצוב גרפי מכל סוג בו הוא חפץ: החל ממיתוג ראשוני לעסק, דרך הפקות דפוס, מעיצוב דיגיטלי ועד הפקת מוצרים ייחודיים בהתאמה אישית.

אני מאמינה שהדרך להצלחה בעבודתי מתחילה מהקשבה עמוקה והבנת צרכי הלקוח שעומד מולי.

הלקוחות שלי זוכים ליחס אישי ולליווי צמוד בכול פרויקט, עם הרבה סבלנות, עם עזרה בלבטים, כיוון, ודיוק לעסק. הם מקבלים תוכנית עבודה המתאימה לתקציב, ליכולת ולזמינות שלהם.

בתהליך העבודה אני מקפידה על שירות אדיב, מסור ומהיר וכמובן פועלת לעשייה איכותית וקריאיטיבית.

בסיום התהליך מגיע הרגע המרגש, בו הלקוח שביקש שאצור עבורו את הניראות הויזאולית של העסק שלו – מקבל את העיצוב התפור בדיוק למידותיו, ושעונה על ציפיותיו. הרגע הזה הוא רגע של סיפוק גם עבורי.

אשמח לקחת חלק בתהליך היצירה שלך.

לייעוץ ראשוני והצעת מחיר ללא התחייבות התקשר אליי:050-6454141